Březí u Mikulova

Vavříček rodinné vinařství

Naše rodinné vinařství se specializuje na výrobu vysoce kvalitních odrůdových vín typických pro region Mikulovska a Pálavy. Zastáváme názor, že pouze kvalitní hrozny mohou dát skvělé víno a proto naše vína pocházejí  z vlastních hroznů. Hrozny z našich vinohradů sklízíme ručně, v optimální zralosti, bez kompromisů na kvalitu. Vína vyrábíme tradičními postupy s použitím moderních technologií.

Majitel

Mgr. Martin Vavříček

Roční produkce

9 000 lahví

Kontakt

  • U hřiště 604
    691 81, Březí
  • +420 731 463 930, +420 605 294 465
  • www.vavricek.eu
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
o vinařství

...naše viniční tratě se nacházejí v nejlepších terroirech jižní Moravy...

Naše viniční tratě o celkové rozloze 2 hektarů se nacházejí v nejlepších terroirech jižní Moravy, v Mikulovské vinařské podoblasti v obcích Březí (trať Ořechová hora), Dolní Dunajovice (trať Plotny), Horní Věstonice (trať U Venuše) a Dolní Věstonice (trať U kapličky).

V našem vinařství můžete ochutnat jak klasické odrůdy jako je Ryzlink vlašský, Sauvignon, Veltlínské zelené, Svatovavřinecké, Frankovka, tak moderní odrůdy Cabernet Moravia a Solaris. Jistou specialitou našeho vinařství je starý rakouský klon Veltlínského zeleného, které nazýváme Veltlínské zlaté díky sytě zlaté barvě zralých hroznů.

Naše vinařství nabízí i možnost luxusního ubytování, pořádání řízených degustací, posezení ve vinném sklípku, degustace ve vinici, prohlídky vinice, rauty a další zážitkové akce.

Kudy k nám

Děkujeme našim partnerům


Dunajovské kopce - spolek vinařů
Sklepní 330
Dolní Dunajovice
691 85

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.dunajovskekopce.cz
www.sklepyotevrene.cz
IČ: 02658232
č. účtu: 115-2089530217/0100