Skip to main content

Dolní Dunajovice

Vinařství Zámečník

Jsme malé rodinné vinařství založené v roce 2003, kdy jsme oficiálně navázali na dlouholetou tradici vinařství v našich rodinách. Révu pěstujeme na 5,5 ha v systému Integrované produkce ve vyhlášených viničních tratích Zimní vrch, Dunajovský kopec, Plotny, Lusy v Dolních Dunajovicích a Brodě nad Dyjí. Abychom pokryli poptávku po našich vínech a také doplnili sortiment nabízených vín, nakupujeme hrozny od našich dlouholetých partnerů z okolních obcí s důrazem na kvalitu.

Majitel

Jiří Zámečník

Roční produkce

40000 lahví

Kontakt

  • Rudé armády 64
    691 85,  Dolní Dunajovice
  • +420 723 672 260
  • www.vinozamecnik.cz
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
o vinařství

...vína vyrábíme tradičními metodami...

Vína vyrábíme tradičními metodami za použití dostupných moderních technologií s důrazem na odrůdovou čistotu. Samotná výroba a zrání vína probíhá ve starých historických sklepích, které procházejí postupnou rekonstrukcí. Vyrábíme jak vína sudová tak lahvová. Lahvová vína vyrábíme podle ročníku ve všech jakostních kategoriích od jakostního po ledové.

Věříme, že Vás naše vína zaujmou stejně tak, jako mnoho spokojených zákazníků před Vámi. O kvalitě našich vín mimo jiné svědčí vracející se spokojení zákazníci a také úspěchy na domácích i zahraničních výstavách.

Kudy k nám